Úpravny vody ENAGIC

Enagic a její revoluční úpravny vody

Enagic je přední japonská společnost, která se specializuje na výrobu vysoce kvalitních ionizačních přístrojů na vodu. Od svého založení v roce 1974 se Enagic stala lídrem v oblasti ionizované vody, díky svému závazku k inovacím, kvalitě a zdraví.

O společnosti Enagic

Enagic byla založena v roce 1974 v Okinawě, Japonsko. Společnost se zpočátku zaměřovala na výrobu průmyslových přístrojů, ale postupně se přeorientovala na výrobu domácích ionizačních přístrojů na vodu. Dnes má Enagic globální přítomnost s pobočkami a distributory po celém světě, včetně Severní Ameriky, Evropy, Asie a Austrálie.

Enagic se pyšní řadou certifikací kvality, včetně ISO 9001 (systém řízení kvality), ISO 14001 (environmentální management) a ISO 13485 (řízení kvality pro zdravotnické prostředky). Společnost také získala certifikace od Japonské asociace pro prevenci nemocí, což svědčí o vysoké kvalitě a spolehlivosti jejich produktů.

Úpravny vody Enagic

Enagic vyrábí řadu ionizačních přístrojů, které produkují různé typy ionizované vody, včetně známé Kangen vody. Tyto přístroje využívají pokročilou technologii elektrolýzy, která odděluje vodu na alkalickou a kyselou. Hlavní produkty Enagic zahrnují řady Leveluk a K8, které jsou známé pro svou účinnost a snadné použití.

Klíčové vlastnosti úpraven vody Enagic:
  1. Alkalická voda (Kangen voda): Má vyšší pH než běžná voda, což pomáhá neutralizovat kyselost v těle a podporuje celkové zdraví.
  2. Antioxidantní účinky: Kangen voda je bohatá na antioxidanty, které pomáhají bojovat proti volným radikálům a podporují zdraví buněk.
  3. Hydratace: Díky menším molekulárním shlukům se Kangen voda rychleji a efektivněji vstřebává do buněk, což zlepšuje hydrataci.
  4. Více druhů vody: Přístroje Enagic mohou produkovat několik typů vody s různými pH hodnotami, včetně pitné vody, kosmetické vody a vody pro úklid.
  5. Snadné použití: Přístroje jsou navrženy tak, aby byly uživatelsky přívětivé a snadno ovladatelné, což usnadňuje jejich integraci do každodenního života.
Výhody používání úpraven vody Enagic:
  • Zlepšení zdraví: Pravidelné pití Kangen vody může pomoci zlepšit celkové zdraví, podporovat trávení a detoxikaci těla.
  • Ekologická volba: Používáním úpravny vody Enagic můžete snížit spotřebu plastových lahví, což je šetrné k životnímu prostředí.
  • Dlouhodobá investice: Přístroje Enagic jsou vysoce kvalitní a dlouhodobě spolehlivé, což z nich činí výhodnou investici do zdraví a pohody.

Na našem eshopu nabízíme úpravny vody od společnosti Enagic, které vám umožní využít všechny výhody ionizované vody. Objevte revoluční technologii Enagic a zlepšete kvalitu své pitné vody již dnes!