Objednávejte nyní i přes Zásilkovnu

Co je Zásilkovna?

Zásilkovna je populární logistická služba, která umožňuje rychlé a cenově dostupné doručení vašich objednávek na jedno z mnoha výdejních míst po celé zemi. S více než 5000 výdejními místy po celé České republice a na Slovensku je Zásilkovna jedním z nejrozšířenějších a nejspolehlivějších způsobů doručování balíků.

Výhody doručení přes Zásilkovnu:

  1. Široká síť výdejních míst: Zásilkovna má tisíce výdejních míst, což znamená, že si můžete vyzvednout svůj balíček tam, kde vám to nejlépe vyhovuje – ať už je to blízko domova, práce nebo školy.

  2. Rychlé doručení: Zásilkovna nabízí rychlé doručení balíků, často již následující pracovní den po odeslání.

  3. Cenová dostupnost: Doručení přes Zásilkovnu je často levnější než tradiční způsoby doručování, což vám umožní ušetřit peníze na dopravě.

  4. Sledování zásilky: Každá zásilka má svůj unikátní sledovací kód, díky kterému můžete snadno sledovat pohyb svého balíčku online.

  5. Pohodlí a flexibilita: Mnoho výdejních míst má dlouhé otevírací hodiny, což vám dává větší flexibilitu při vyzvedávání vašich balíčků.

Jak objednat přes Zásilkovnu na našem eshopu?

  1. Vyberte si produkty: Přidejte své oblíbené produkty do nákupního košíku.
  2. Zvolte způsob dopravy: Při dokončování objednávky vyberte jako způsob doručení Zásilkovnu.
  3. Vyberte výdejní místo: Zvolte si výdejní místo Zásilkovny, které je vám nejbližší nebo nejpohodlnější.
  4. Dokončete objednávku: Dokončete nákup a my se postaráme o rychlé odeslání vašeho balíčku.

Proč nakupovat u nás?

Na našem eshopu se snažíme neustále zlepšovat naše služby a přinášet vám co nejpohodlnější a nejefektivnější možnosti doručení. Spolupráce se Zásilkovnou je dalším krokem k tomu, abychom vám nabídli ty nejlepší možné služby.

Nakupujte u nás a využijte výhody doručení přes Zásilkovnu! Rychlé, spolehlivé a cenově dostupné doručení vašich oblíbených produktů je nyní na dosah ruky.